Zamów montaż monitoringu teraz!

Monitoring i kontrola dostępu

Telewizyjny system dozoru z użyciem kamer przemysłowych CCTV pozwala na monitorowanie miejsca pracy i pracowników oraz wczesne wykrywanie zagrożeń. Pomaga również w uzyskaniu odszkodowania gdy doszło do zniszczenia lub kradzieży. Na co dzień zapewnia nam spokój o nasz dom i najbliższych. W każdej chwili możemy uzyskać podgląd na ekranie komputera lub telefonu z dowolnego miejsca na świecie.

Kontrola dostępu znajduje zastosowanie w dużych firmach, biurowcach i instytucjach, szpitalach, a także w kampusach. Coraz częściej metody kontrolowania dostępu stosuje się na imprezach masowych, wyciągach narciarskich, płatnych parkingach itp. Często kontrole dostępu stosuje się do zabezpieczeń pojedynczych pomieszczeń, typu magazyny czy serwerownie.

Telewizyjny system dozoru z użyciem kamer przemysłowych CCTV pozwala na monitorowanie miejsca pracy i pracowników oraz wczesne wykrywanie zagrożeń.

Pomaga również w uzyskaniu odszkodowania gdy doszło do zniszczenia lub kradzieży. Na co dzień zapewnia nam spokój o nasz dom i najbliższych. W każdej chwili możemy uzyskać podgląd na ekranie komputera lub telefonu z dowolnego miejsca na świecie.

Kontrola dostępu znajduje zastosowanie w dużych firmach, biurowcach i instytucjach, szpitalach, a także w kampusach. Coraz częściej metody kontrolowania dostępu stosuje się na imprezach masowych, wyciągach narciarskich, płatnych parkingach czy w magazynach i serwerowniach.

Smart Power Szczecin - System monitoringu i kontroli dostępu kamery przemysłowe
Realizacje Smart Power Szczecin - system monitoringu i kontroli dostępu | Kamery przemysłowe

Kamery przemysłowe CCTV

W przeciwieństwie do używanych jeszcze niedawno analogowych systemów monitoringu, te wykorzystywane dzisiaj wyposażone są cyfrowy system rejestracji. Do transmisji danych stosuje się sieć komputerową zabezpieczoną indywidualnym protokołem IP. Wymienione cechy pokazują, że współczesne systemy monitoringu nie tylko podnoszą jakość przesyłanego obrazu, ale są również bezpieczniejsze w użytkowaniu.

Kontrola dostępu

Zasadniczymi częściami systemu kontroli dostępu są czytniki, karty zbliżeniowe, bramki obrotowe, czytniki linii papilarnych czy przyciski wyjścia. W zakresie nadzoru nad pracownikami –  z poziomu komputera można nadać konkretnym pracownikom dostęp do wybranych pomieszczeń o wybranych godzinach. 

Doskonałym uzupełnieniem dla naszych systemów monitoringu i kontroli dostępu, są dostępne w naszej ofercie systemy alarmowe. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis tych urządzeń.

Realizacje Smart Power Szczecin - system monitoringu i kontroli dostępu | Kamery przemysłowe

Bądź SMART
i poznaj naszą propozycję już teraz!

Zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo domu i firmy

Zadbaj
o kompleksowe bezpieczeństwo
domu i firmy

Sprawdź inne usługi SMART POWER.

Domofony
i wideodomofony

Monitoring
i bezpieczeństwo

Systemy
alarmowe