Zamów montaż systemu alarmowego teraz!

Systemy alarmowe

System alarmowy stał się czymś tak oczywistym jak instalacja elektryczna w naszym domu, nikt już nie dziwi się widząc czujnik ruchu w rogu pokoju czy manipulator wiszący na ścianie przy drzwiach wejściowych. Zapewnia nam bezpieczeństwo i spokojny sen – możemy na przykład uzbrajać tylko parter domu gdy wszyscy mieszkańcy śpią na piętrze lub całość posesji wyjeżdżając na wakacje.

System alarmowy często łączony jest z agencjami ochraniarskimi, co dodatkowo wprowadza element ochrony aktywnej. Jest jednorazową inwestycją zapewniającą nam spokój i bezpieczeństwo.

System alarmowy stał się czymś tak oczywistym jak instalacja elektryczna w naszym domu, nikt już nie dziwi się widząc czujnik ruchu w rogu pokoju czy manipulator wiszący na ścianie przy drzwiach wejściowych.

Zapewnia nam bezpieczeństwo i spokojny sen – możemy na przykład uzbrajać tylko parter domu gdy wszyscy mieszkańcy śpią na piętrze lub całość posesji wyjeżdżając na wakacje.

System alarmowy często łączony jest z agencjami ochraniarskimi, co dodatkowo wprowadza element ochrony aktywnej. Jest jednorazową inwestycją zapewniającą nam spokój i bezpieczeństwo.

Smart Power Szczecin - Systemy alarmowe – profesjonalny montaż i serwis instalacji
Smart Power Szczecin - Systemy alarmowe – profesjonalny montaż i serwis instalacji

Systemy alarmowe na każdą kieszeń

Instalacja alarmowa zbudowana jest z trzech podstawowych elementów, jakim są czujniki, sygnalizatory oraz centrale alarmowe. Schemat działania alarmu opiera się na przesyłaniu informacji pomiędzy tymi urządzeniami. Czujniki rejestrują ruch, jaki odbywa się w pomieszczeniach, w przypadku wtargnięcia do strefy chronionej osób nieuprawnionych, wysyłają powiadomienie do centrali, ta z kolei uruchamia sygnalizator, który wydaje niezwykle głośne i drażniące dźwięki oraz zaczyna migać jaskrawym światłem.

Sprawne działanie wszystkich elementów sprawia, że każda  próba włamania zostanie z pewnością zauważona. W przypadku wyposażenia alarmu w system łączności, centrala w sytuacji ingerencji w przestrzeń chronioną, wysyła informacje o włamaniu do firmy ochroniarskiej i/lub służb mundurowych.

Instalacja alarmowa zbudowana jest z trzech podstawowych elementów, jakim są czujniki, sygnalizatory oraz centrale alarmowe. Schemat działania alarmu opiera się na przesyłaniu informacji pomiędzy tymi urządzeniami.

Czujniki rejestrują ruch, jaki odbywa się w pomieszczeniach, w przypadku wtargnięcia do strefy chronionej osób nieuprawnionych, wysyłają powiadomienie do centrali, ta z kolei uruchamia sygnalizator, który wydaje niezwykle głośne i drażniące dźwięki oraz zaczyna migać jaskrawym światłem. Sprawne działanie wszystkich elementów sprawia, że każda  próba włamania zostanie z pewnością zauważona.

W przypadku wyposażenia alarmu w system łączności, centrala w sytuacji ingerencji w przestrzeń chronioną, wysyła informacje o włamaniu do firmy ochroniarskiej i/lub służb mundurowych.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb

W naszej ofercie znajdziesz systemy alarmowe:

  • przewodowe
  • bezprzedwodowe
  • hybrydowe – łączące podzespoły bezprzewodowe i przewodowe
  • instalacje sygnalizujące zagrożenie oparte na adresie IP – łączą one w sobie różnorodne możliwości nowoczesnej techniki sieciowej ze sprawdzoną technologią bezprzewodowych i przewodowych instalacji alarmowych.

Do systemów alarmowych proponujemy również dopasowany monitoring i kontrolę dostępu. Zapewniamy profesjonalny montaż zakupionych urządzeń.  Na wszystkie produkty dajemy gwarancję, a w razie awarii zapewniamy serwis naszych urządzeń. 

Smart Power Szczecin - Systemy alarmowe – profesjonalny montaż i serwis instalacji

Bądź SMART
i poznaj naszą propozycję już teraz!

Zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo domu i firmy

Zadbaj
o kompleksowe bezpieczeństwo
domu i firmy

Sprawdź inne usługi SMART POWER.

Domofony
i wideodomofony

Monitoring
i bezpieczeństwo

Systemy
alarmowe